Ücretsiz E ticaret Sitesi Shopio

 Eticaret sektöründeki son yılların en büyük gelişmelerinden birinin yaşandığı günlere tanıklık ediyoruz belkide . Google’dan İşiniz İnternette projesi…

Google bütün dünyada hayata geçirmeye çalıştığı küçük işletmeleri internete taşıma projesinin Türkiye ayağı da geçtiğimiz günlerde faaliyete geçti.Projenin adı işiniz internette…

 

İşiniz internette Projesinin yükünü Google Turkiye ekibi üstlenmiş durumda,proje kapsamında sunulan ücretsiz e ticaret sistemini shopio markasıyla İdeasoft Yazılım sağlamaktadır.

shopio
shopio

Yine projeye dahil olan ücretsiz sanal pos hizmetini Garanti Bankası sağlanmakta projeden yaralanacak firmalara yurtiçi kargo ile indirimli ürün gönderimi imkanı sağlamaktadır. Ayrıca projenin ücretsiz web sitesi ayağını da Sadecehosting firması üstlenmektedir.

Projede yer alan firmaların herbiri alanında ülkemizin en başarılı firmaları olduğunu da düşünecek olursak eticaret sektöründe önümüzdeki günlerin hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca işiniz internette projesi başlayalı henüz 5 gün olmasına rağman başvuruların 5 bini geçtiği duyumları da gelmekte.

Ücretsiz e ticaret sitesi veya ücretsiz web sitesi sahibi olmak için isinizinternette.com.tr sitesine girip başvurnuzu yapmanız yeterli olacaktır.

Daha önceki makalelerimizde ücretsiz e ticaret sitesi olamayacağından bahsetmiştik. Çünkü ücretsiz açık kaynak kodlu yazılımları ucuz hostinglere kurup bu altyapılarla eticaret yapılacağı zannedilmekte idi .

İşiniz internette projesinin bu durumdan farkı profesyonel eticaret altyapıları sunması hosting hizmetlerinin hem güvenilir hemde çok kaliteli olmasının yanısıragranti bankası tarafından sunulan güvenli ve ücretsiz bir kredi kartı ödeme altyapısının olması en önemlisi de arkasında google’ın olduğu bir proje olmasıdır. 

Eticaret sitesi açmayı düşünen işletmeler ve girişimciler bir yıl boyunca bu proje kapsamında ücretsiz eticaret sitesine( shopio ) sahip olabilecekler.

Google ayrıca yeni açılan eticaret sitelerini 250 TL lik google adwords kuponu da vermektedir. Eticaret sitesi açmayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden isinizinternettte.com.tr sitesi üzerinden başvurunuzu hemen yapmalısınız.

“Ücretsiz E ticaret Sitesi Shopio” için 7 yorum

  1. Bakanlığın ve sadecehosting firmasının anlaşması sonucu işletmeleri internete teşfik etmek amaçlı yapılmış olan bir sitem, tebrik ederim ( yanlız sadece hosting ve ideal soft firması çok büyük para kaldıracak bu işten çünki işin içinde bakanlık var) neyse hayırlı uğurlu olsun her iki tarafada.

  2. hizme bir yıl ücretsiz kullanıcılara sunuluyor peki bir yıl sonra kullanıcılar nasıl bi ücretlendirmeye tabii tutulacak bilgisi olan var mı ?

    1. Merhaba Duyduğum kadarıyla shopio eticaret paketleri aylık ödemelerle ödeme alacaklarmış .İlk yıl ücretsiz olan bu shopio eticaret paketlerini kullanmak için ilk yıldan sonra ay ay ödeme yapılarak devam edilecekmiş çok pahalı da olmayacakmış galiba tam ne kadar bilmiyorum ama

  3. galiba bu tarz projeler artacak gibi görünüyor ki ennihayetinde bu tarz şeylerin e-ticaret piyasasına katkısıda büyük olacak gibi görünüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir