Telpa Eticaret Sektöründe

Telpa, sektördeki tecrübe ve birikimini şimdi yeni bir online alışveriş platformuna taşıdı.

Türkiye’nin mobil iletişim alanındaki lider distribütörü Telpa, sektördeki tecrübe ve birikimini şimdi de,kaliteli satış sonrası sınırsız destek sunması hedeflenen yeni bir online alışveriş platformuna taşıdı. telpamarket.com

Türkiye’nin lider cep telefonu distribütörü ve özellikle yaygın servis ağıyla satış sonrası hizmetalanında fark yaratan Telpa, yeni kurduğu www.telpamarket.com sitesi ile e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Yeni kurulan site evinden çıkmadan kolayca alışveriş etmek isteyen, aldığı ürünün kapısınaücretsiz teslim edilmesini bekleyen, satış sonrası sınırsız hizmet almak isteyen müşteriler için güvenlionline alışveriş imkanı sunacak. 

Cep telefonu, aksesuar, SanDisk hafıza ürünleri ve tablet gibi ürünleri satılacağı www.telpamarket.comsitesi için Telpa Genel Müdürü Osman Varoğlu “Aldığı ürünün menşeinden, orijinal içeriğinden emin olmak isteyen, tanımadığı birine kredi kartı bilgilerini vermekten çekinen, farklı bir firmaya güvenemediği için online alışverişin konfor ve kolaylığını denemeye cesaret edemeyen müşterilerle buluşmak için yeni, güvenli ve satış sonrası hızlı hizmet sunan bir site oluşturduk” diye konuştu. 

Geleneksel satış kanallarına uzak olan yerlere de Telpa güvencesine sahip ürünleri ulaştırmak isteyen firmanın bu girişimi ile tüketiciler, istedikleri ürünlere nerede olurlarsa olsun kolayca ulaşabilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir