Online Kids Marketing 2012 başlıyor

Tipeez.com, Türkiye’de bir ilk olan Online Kids Marketing konferansının ikincisini 24 Şubat’ta düzenleyecek.

Türkiye’nin çocuklara ve gençlere yönelik en büyük dijital platformu  Yerli ve uluslararası profesyonellerle dijital neslin yeni alışkanlıklarını irdeleyecek olan konferansın bu yılki içeriği Kidsfluence – Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri olacak.

“Türkiye’de Çocukların Medya Tüketimleri ve Yaşam Tarzları” araştırmasının sonuçlarının da değerlendirileceği konferansın sonunda, dijital neslin nabzını tutan “Tipeezciler seçiyor: Yılın Yıldızları” anket sonuçları açıklanacak.

1.200.000’i aşkın üye sayısı, ayda 2 milyonu bulan tekil ziyaretçisiyle Türkiye’nin en büyük çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com’un düzenlediği Online Kids Marketing Konferansı’nın ikincisi 24 Şubat’ta Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleşecek. Türkiye’de alanında düzenlenen tek konferans özelliği taşıyan Online Kids Marketing’in bu yılki konusu Kidsfluence – Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri olacak. Anne babaların tercih ettikleri markalar konusunda çocukların etkisinin öneminin inceleneceği konferans, yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getirecek.

Konferansta Lego Systems Dijital Strateji Müdürü Brent Hill “Z Kuşağı ve Ebeveynleri Arasındaki Dijital Uçurumu Aşmak”,rusya’nın en büyük GSM operatörlerinden biri olan MegaFon’un Dijital Proje Müdürü Maria Charunova, dijital neslin mobil kullanım alışkanlıkları ve ebeveynlerinin dijital tercihlerini nasıl etkiledikleri konusunda global deneyimlerini paylaşacak. Ipsos KMG Medya Araştırmaları Genel Müdürü Yaprak Aykan “Türkiye’de Çocukların Medya Tüketimleri ve Yaşam Tarzları” araştırmasının sonuçlarını değerlendirecek, Act 2 Connect Stratejik Planlama Koordinatörü Viktor Kuzu, Tipeez.com’da gerçekleştirilen Hüptrik Kampanyası’nın başarı hikâyesini aktaracak. Wanda Digital Genel Müdürü İsmail Özdemir “Ailelerin Satın Alma Kararlarını Yönlendiren Çocuklarla Nasıl Konuşulmalı?” konusunu ele alacak.

Panel kısmında “Ebeveynlerin Satın Alma Kararlarında Çocukların Etkileri”nin tartışılacağı konferansının sonunda ise Tipeez.com Genel Müdür Haymi Behar, dijital neslin nabzını tutan “Tipeezciler seçiyor: Yılın Yıldızları” anket sonuçlarını açıklayacak.

Kaynak :

hurriyet.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir