Bedava eticaret sitesi

bedava e ticaret sitesi
bedava e ticaret sitesi

Bedava eticaret sitesi derken konuyla ilgilenenler ücretsiz eticaret scriptlerinin kastedildiğini anlamışlardır. Bedava e ticaret sitesi eticaret sektöründe neredeyse deyim haline geldi.

Uyanık webmasterlar e ticaret sitesi açmak isteyen ancak konuyla ilgili hiçbir bilgiye sahip olmayan girişimcilere yada işletmecilere  e-ticaret yazılımını bedava verip (bunlar zaten ücretsiz scriptlerdir.) ardından diğer hizmetler için belirli ücretler talep etmekteler. Aslında güzel ama ihtiyaçları karşılasa keşke

Özetle bedava e-ticaret sitesi olmaz bunun satış yapmak için geliştirilmiş bir deyim olduğunu söyleyebiliriz. E-ticaret yapmak istiyorsanız bu işe en azından eticaret sitesi için belli bir bütçe ayırmanız gerekir.

Eticaret sitesi için maliyetler minimun 2000 TL den başlar.Hizmet aldığınız firmanın mutlaka size yazılım geliştirme ve teknik destek veriyor olması gerekir..Bu rakamın altındaki hizmetlerden uzak durmak gerekir.

Ücretsiz yazılımlar var ancak eticaret bir organizasyon işidir bunu hiçbir zaman unutmamak gerekir.

Eticaret yazılımınızın olması yetmiyor yazılımınız olacak ve yazılımınızın güncellenmesi , geliştirilmesi gerekecek küçük yada orta ölçekli bir firma olduğunuzu düşünecek olursak paket yazılım almak en mantıklı yol gibi görünüyor. Türkiye zaten bu işi çok iyi yapan firmalar da mevcut.

free e ticaret
free e ticaret

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir